04.02.2014

Projekt Huaca 2014

Memoriał Piotra Morawskiego "Miej Odwagę" corocznie wspiera najciekawsze wyprawy i projekty poznawcze, podróżnicze, wspinaczkowe lub narciarskie. Pomaga realizować marzenia ludziom z pasją i ciekawymi pomysłami.
Obecnie trwa IV edycja Memoriału i warto wesprzeć jeden z fascynujących projektów, które biorą w nim udział. Niestety, przeglądając projekty ma się czasem wrażenie, że niektórzy chcą po prostu, by ktoś zasponsorował im wakacje... Są też jednak ciekawe i wartościowe pomysły, podszyte chęcią poznawania i pasją naukową. Jednym z nich jest Projekt Huaca 2014 Kingi Winnickiej i Arkadiusza Sałaty, dwójki młodych archeologów z Wrocławia zafascynowanych kulturami starożytnego Peru. Marzą oni o wyprawie w Andy Amazońskie śladami kultury Chachapoyas. Dysponują solidną podstawą wiedzy akademickiej i chcą dotrzeć do mniej znanych stanowisk archeologicznych, być może odkryć zupełnie nowe i popularyzować wiedzę o przedinkaskich kulturach Peru.

Głos nic nie kosztuje, oddajcie go na wartościowy projekt, który wspomoże młodych archeologów w ich pasji, a być może doprowadzi do nowych, wspaniałych polskich odkryć w Ameryce Łacińskiej (Polacy mają już na tym polu zasługi, choćby w Gwatemali...) !!!!!!!!!!!

GŁOSOWAĆ MOŻNA TUTAJ: KLIK

A to blog Kingi i Arka, który będą uzupełniać o szczegóły wyprawy, ciekawostki na temat archeologii Andów i informacje o sobie: http://projekt-huaca.blogspot.com/1 komentarz:

O MNIE

Ola, studentka filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pobyt w Peru to spełnienie moich marzeń. Serdecznie zapraszam do poznawania wraz ze mną tego fascynującego kraju! Kontakt

CHCESZ UCZYĆ SIĘ HISZPAŃSKIEGO? JEŚLI JESTEŚ Z KRAKOWA TO ZAPRASZAM NA LEKCJE DO MNIE! Kontakt powyżej :)

Zainteresowanych zapraszam również na mojego bloga poświęconego hiszpańskiemu Camino de Santiago.


SOBRE MÍ

Me llamo Ola, soy estudiante de Filología Hispánica en la Universidad Jaguelónica de Cracovia. La estancia en Perú es mi sueño cumplido.
Queridos amigos hispanohablantes, perdón por los errores, todavía me queda mucho que aprender.

Archiwum / Archivos